Sunderland finalizuje transfery skrzydłowych

Sunderland finalizuje transfery skrzydłowych
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Telegraph

Sunderland jest o krok od pozyskania dwóch ofensywnych graczy: Salomona Kalou z Lille oraz Fabio Boriniego z Liverpoolu.

„Czarne Koty” czynią starania o pozyskanie byłego zawodnika Chelsea Salomona Kalou. Ofensywnie usposobiony Iworyjczyk od dwóch lat jest zawodnikiem francuskiego Lille. Oprócz Sunderlandu, piłkarza obserwuje także West Ham, a kwota jakiej Lille oczekuje za Kalou to około cztery miliony funtów, co nie jest wygórowaną ceną za zawodnika, który w 66 meczach w lidze francuskiej zdobył 30 goli. 
 
Innym graczem, który wkrótce powinien dołączyć do szeregów „Czarnych Kotów”, jest Fabio Borini. W jego przypadku sytuacja ma się jednak nieco inaczej, gdyż sam zawodnik Liverpoolu nie chciał transferu, pomimo iż kluby porozumiały się nawet w kwestii odstępnego na poziomie 12 milionów funtów. Włoch był w zeszłym sezonie wypożyczony do klubu ze Stadium of Light, ale po jego zakończeniu nie chciał zostać tam na stałe. Jednakze wraz z przyjściem Mario Balotellego do „The Reds” stosunek Boriniego do zainteresowania Sunderlandu może się odwrócić. W grę wchodzi również ponowne wypożyczenie zawodnika, a cała sprawa zapewne rozstrzygnie się w ostatnim tygodniu okna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy