Suning wkracza jeszcze mocniej na europejski rynek. Zakupi dwa kluby?!

Suning wkracza jeszcze mocniej na europejski rynek. Zakupi dwa kluby?!
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Obecni właściciele Interu, grupa Suning, zamierzają wykupić udziały w dwóch klubach, informuje „La Gazzetta dello Sport”.

Na początku czerwca poprzedniego roku nowym właścicielem Interu została grupa Suning. Od tego czasu chińskie konsorcjum „wpompowało” ogromne pieniądze w rozwój klubu ze stolicy Lombardii. Według europejskich mediów, latem Chińczycy zamierzają aktywować klauzulę w kontrakcie gwiazdy Atletico, Antoine'a Griezmanna. 

Wszystko wskazuje na to, że oprócz posiadania wspomnianego Interu i chińskego Jiangsu, grupa Suning wykupi udziały w dwóch klubach. Według informacji „La Gazzetty dello Sport” tymi klubami miałyby być portugalskie Gil Vicente oraz belgijski Mouscron.

Te kluby pełniłyby rolę filialnych. Mogliby tam trafiać młodzi zawodnicy, potrzebujący „ogrania”, a ci najlepsi dołączaliby do Mediolanu i zostawaliby włączeni do pierwszej drużyny.  

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy