Superpuchar Włoch w Katarze

Superpuchar Włoch w Katarze
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: FIFA

Prezydent Serie A Maurizio Beretta oraz Sekretarz Generalny Katarskiej Federacji Piłkarskiej Saoud Al Mohannadi na poniedziałkowej konferencji prasowej w Paryżu potwierdzili, że spotkanie Superpucharu Włoch odbędzie się w Katarze.

Do meczu dojdzie 22 grudnia, a wezmą w nim udział drużyny mistrza Włoch Juventusu oraz zdobywcy Coppa Italia Napoli. Dokładne miejsce rozegrania pojedynku zostanie podane w późniejszym terminie.

To już nie pierwszy raz, kiedy spotkanie o Superpuchar Włoch zostaje rozegrane poza granicami kraju. We wcześniejszych latach mecz ten organizowano między innymi w Libii, Stanach Zjednoczonych, czy Chinach.

Ostatni Superpuchar Włoch trafił w ręce Juventusu. „Stara Dama” gładko pokonała Lazio Rzym 4:0.

Więcej na temat: SSC Napoli Juventus FC Katar Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy