Świerczok będzie miał nowego rywala?!

Świerczok będzie miał nowego rywala?!
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Fanatik.ro

Jakub Świerczok może niebawem zyskać poważnego rywala do gry w ataku Łudogorca Razgrad.

Zdaniem rumuńskiego portalu „Fanatik.ro” mistrzowie Bułgarii są poważnie zainteresowani sprowadzeniem w swe szeregi aktualnego lidera klasyfikacji strzelców ligi rumuńskiej, Harlema Gnohéré.

Pochodzący z Francji zawodnik miałby dołączyć do drużyny „Orłów” jako potencjalny następca Claudiu Keșerü, który po zakończeniu sezonu może zmienić barwy klubowe, mimo że niedawno podpisał nowy kontrakt z klubem.

30-latek jest aktualnie zawodnikiem FCSB (znanego dawniej jako Steaua Bukareszt), w którego barwach w bieżących rozgrywkach zdobył 14 ligowych bramek, co na chwilę obecną czyni go najlepszym strzelcem w rozgrywkach tamtejszej ekstraklasy.

Przed przenosinami do Bukaresztu Gnohéré występował głównie w klubach belgijskich. Warto także zaznaczyć, iż zanim został zawodnikiem FCSB, reprezentował barwy jednego z największych rywali owej drużyny, Dinama Bukareszt.

Poza dwukrotnymi uczestnikami fazy grupowej Ligi Mistrzów usługami Francuza o iworyjskich korzeniach są także zainteresowani przedstawiciele m.in. tureckiego Akhisarsporu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy