Świetna animacja historycznych bramek na mundialach [WIDEO]

Świetna animacja historycznych bramek na mundialach [WIDEO]
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: YouTube

Na dzień przed meczem otwarcia mistrzostw świata proponujemy Wam wideo, które z trochę innej strony przypomni klimat zbliżających się rozgrywek.

Animacja przedstawia pamiętne gole zdobyte przez legendy futbolu na mundialach z przeszłości. W nietypowej, rysunkowej formie, zobaczyć możemy bramki między innymi Roberto Baggio (Włochy-Czechosłowacja, 1990r.), Diego Maradony (Argentyna-Anglia, 1986r.), Michaela Owena (Anglia-Argentyna, 1998r.)  i wielu, wielu innych gwiazd.
 
Autorem ponad dwuminutowego filmu jest Richard Swarbrick. Na swoim koncie na YouTube publikuje on także inne animacje w podobnym stylu, między innymi te związane z El Clásico czy chociażby z Euro 2012.


 
Więcej na temat: Mistrzostwa Świata

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy