Świetna animacja historycznych bramek na mundialach [WIDEO]

Świetna animacja historycznych bramek na mundialach [WIDEO]
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: YouTube

Na dzień przed meczem otwarcia mistrzostw świata proponujemy Wam wideo, które z trochę innej strony przypomni klimat zbliżających się rozgrywek.

Animacja przedstawia pamiętne gole zdobyte przez legendy futbolu na mundialach z przeszłości. W nietypowej, rysunkowej formie, zobaczyć możemy bramki między innymi Roberto Baggio (Włochy-Czechosłowacja, 1990r.), Diego Maradony (Argentyna-Anglia, 1986r.), Michaela Owena (Anglia-Argentyna, 1998r.)  i wielu, wielu innych gwiazd.
 
Autorem ponad dwuminutowego filmu jest Richard Swarbrick. Na swoim koncie na YouTube publikuje on także inne animacje w podobnym stylu, między innymi te związane z El Clásico czy chociażby z Euro 2012.


 
Więcej na temat: Mistrzostwa Świata

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy