Szwoch odejdzie na wypożyczenie

Szwoch odejdzie na wypożyczenie fot. Arka Gdynia
Redakcja
Źródło: Sport.pl

Mateusz Szwoch odejdzie z Legii Warszawa na wypożyczenie.

Piłkarze wicemistrza Polski od wtorku przebywają na drugim zgrupowaniu na Malcie, gdzie przygotowują się do startu rundy wiosennej. W gronie legionistów zabrakło miejsca dla Mateusza Szwocha, który nie wywalczył miejsca w składzie "Wojskowych"podczas poprzedniego obozu. Szwoch zagrał jedynie 10 minut w drugim sparingu zespołu z NK Zavrc (7:0) i prawdopodobnie nie wystąpi już w tym sezonie w czerwono-biało-zielonych barwach.

W tym celu 23-latek chce znaleźć sobie nowy klub, w którym nadal będzie mógł  rozwijać swoje umiejętności. - Kilka dni temu rozmawiałem z trenerem na temat mojej obecnej sytuacji. Po tej rozmowie uznałem, że w tym momencie wypożyczenie do innego klubu to najrozsądniejsze rozwiązanie - przyznał na łamach "Sport.pl" pomocnik warszawian.

Możliwe, że Szwoch powędruje tam, skąd przyszedł do drużyny wicemistrza Polski. Arka Gdynia chętnie przyjmie swojego zawodnika, który rozegrał w jej barwach 74 mecze, strzelił 12 bramek i zanotował 19 asyst. 23-latek grający na pozycji ofensywnego pomocnika jest wychowankiem żółto-niebieskich.Autor: Marcin Łopienski

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy