Szybki powrót do pracy Lopeteguiego? Hiszpan jest na liście życzeń

Szybki powrót do pracy Lopeteguiego? Hiszpan jest na liście życzeń
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tuttomercaroweb I Il Tempo

Niewykluczone, że Julen Lopetegui wróci niebawem na ławkę trenerską.

Ostatnim miejscem pracy byłego selekcjonera reprezentacji Hiszpanii był Real Madryt. Władze „Królewskich” sporo obiecywały sobie po związaniu się umową z 52-latkiem, ale jego przygoda z madryckim zespołem zakończyła się klapą. W sumie Lopetegui poprowadził go w 14 spotkaniach. Sześć z nich Real wygrał, dwa zremisował i sześć przegrał.

Media z Włoch podają, że pozostający bez pracy szkoleniowiec znalazł się na celowniku Romy. Aktualnie za jej wyniki jest odpowiedzialny Eusebio Di Francesco. Informacje na temat zwolnienia 49-latka pojawiają się jednak bardzo regularnie i nie będzie niespodzianką, gdy w końcu stanie się to faktem.

Roma ma kilku kandydatów na następcę Włocha. Oprócz Lopeteguiego - m.in. Paulo Sousę. Wszystko wskazuje na to, że w przypadku rozstania z Di Francesco na zatrudnienie tego pierwszego będzie naciskał szczególnie dyrektor sportowy „Giallorossich”, Monchi.

Drużyna ze stolicy Włoch nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich spotkań. W środę Roma przegrała w Lidze Mistrzów z Vikrotią Pilzno, ale i tak awansowała do fazy pucharowej najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy