Szymon Marciniak i Paweł Raczkowski z meczami w eliminacjach Mistrzostw Świata 2022 [OFICJALNIE]

Szymon Marciniak i Paweł Raczkowski z meczami w eliminacjach Mistrzostw Świata 2022 [OFICJALNIE] fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Szymon Marciniak i Paweł Raczkowski poprowadzą spotkania eliminacji Mistrzostw Świata.

Jak informuje UEFA, Marciniak poprowadzi mecz grupy B pomiędzy Grecją a Gruzją. Pomagać mu będą Paweł Sokolnicki oraz Marcin Boniek. Na czwartego arbitra wyznaczono Pawła Gila.

Póki co Grecja rozegrała jedno spotkanie w eliminacjach, remisując z Hiszpanią 1:1. Gruzja ma na koncie dwie porażki - ze Szwecją (0:1) oraz Hiszpanami (1:2).

Raczkowski został z kolei wyznaczony do meczu grupy C, w którym Litwa zmierzy się z Włochami. Na liniach zobaczymy Radosława Siejkę i Adama Kupsika, a czwórkę uzupełni Krzysztof Jakubik.

W przypadku grupy C Włosi przewodzą jej tabeli z kompletem punktów do spółki ze Szwajcarią. Ekipa z Półwyspu Apenińskiego pokonała na razie Irlandię Północną (2:0) oraz Bułgarię (2:0). Litwini mają na koncie porażkę ze Szwajcarią (0:1).

Oba mecze rozpoczną się w środę o 20:45.

Daniel Stefański poprowadzi mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2022

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy