Tahith Chong jednak nie w Interze?! Zwrot akcji

Tahith Chong jednak nie w Interze?! Zwrot akcji fot. Tahith Chong I Instagram
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Daily Mail

Tahith Chong miał przenieść się na zasadzie wolnego transferu z Manchesteru United do Interu Mediolan. Wygląda jednak na to, że zostanie w Premier League.

Chong liczył, że od razu dostanie szansę zaprezentowania swoich umiejętności w pierwszym zespole prowadzonym przez Antonio Conte, tymczasem Inter przygotował dla niego ścieżkę stopniowego dołączania - najpierw przez sezonowe wypożyczenie w celu regularnej gry. To mu się nie spodobało.

Tymczasem Manchester United nie powiedział ostatniego słowa w sprawie piłkarza, którego umowa wygasa 30 czerwca tego roku. Anglicy zaoferują mu nowy kontrakt do 30 czerwca 2025 roku. Holender na jego mocy dostałby podwyżkę do poziomu 30 tysięcy funtów tygodniowo i wygląda na to, że zostanie przekonany do podpisu, tak przynajmniej informuje „Daily Mail”.

20-letni prawoskrzydłowy zaczął się ostatnio coraz częściej pojawiać w kadrze meczowej United. W wygranym 5-0 meczu Ligi Europy przeciwko Brugii udało mu się zanotować asystę. W dalszym ciągu jednak zagrał w krótkim wymiarze czasowym tylko w trzech meczach na poziomie Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy