Taison może zagrać we Włoszech

Taison może zagrać we Włoszech
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Taison znalazł się w kręgu zainteresowań włoskiego klubu.

Choć sezon 2017/2018 wkracza w decydującą fazę, władze Sampdorii już zaczynają patrzeć w przyszłość. Działacze klubu pragną należycie przygotować się do letniego okna transferowego, by w miarę możliwości zmniejszyć dystans dzielący ich od ścisłej ligowej czołówki. Jednym z elementów planu jest sięgnięcie po Taisona.

Brazylijczyk znalazł się na celowniku klubu z Genui już jakiś czas temu. Pierwsze kroki w sprawie przenosin 30-latka do Włoch zostały podjęte w styczniu.

Sytuacja w ostatnim czasie nabrała rozpędu. Na rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Romą a Szachtarem skrzydłowy był obserwowany przez wysłanników Sampdorii.

Włoski klub zwrócił się również do Szachtara z prośbą o wycenę Taisona. Ukraińcy oczekują za swojego gwiazdora 20 milionów euro.

Brazylijczyk rozegrał w tym sezonie łącznie 27 spotkań. Jego dorobek to dwie bramki i siedem asyst.

Umowa Brazylijczyka z obecnym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Klub zastrzegł sobie możliwość jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy