Testy medyczne Contiego we wtorek

 Testy medyczne Contiego we wtorek
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sportitalia

Jak poinformowało „Sportitalia”, Andrea Conti przejdzie we wtorek testy medyczne przed transferem do Milanu.

Wczoraj prezydent Atalanty zapowiedział, że przyszły tydzień będzie decydujący dla transferu bocznego obrońcy do Mediolanu, a już dzisiaj „Sportitalia” zapowiedziało wtorkowe testy medyczne zawodnika w Milanello. Transfer zostanie sfinalizowany za 22 miliony euro. W umowie zostaną też wpisane klauzule, które aktywują się w przypadku dobrej postawy piłkarza.

Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie działaczy obu klubów, na którym zostały dopięte ostatnie szczegóły przenosin 22-latka na San Siro. Prawy defensor niedawno powrócił z Młodzieżowych Mistrzostw Europy rozegranych w Polsce i prawdopodobnie rozpocznie przygotowania do nowego sezonu z mediolańczykami.

Conti wystąpił w poprzednim sezonie w 33 spotkaniach ligowych, podczas których wpisał się osiem razy na listę strzelców i zanotował cztery asysty.

AC Milan od kilku tygodni jest niezwykle aktywny na rynku transferowym. Obecnie przeprowadzane są testy medyczne przed transferem Hakana Çalhanoğlu, a już wcześniej zakontraktowano Francka Kessiégo, Ricardo Rodrígueza, Mateo Musacchio, André Silvę oraz Fabio Boriniego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy