Testy medyczne Contiego

Testy medyczne Contiego
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Andrea Conti przejdzie jutro testy medyczne w Mediolanie.

Jak podał Gianluca Di Marzio, kończy się telenowela z odejściem Andrei Contiego z Atalanty. Dotychczasowy klub 22-latka porozumiał się z Milanem w sprawie transferu, dostanie w zamian 24 miliony euro i 20-letniego Matteo Pessinę. 

Pessina, środkowy pomocnik, przeniósł się do drużyny z San Siro dwa lata temu i dotychczas nie miał okazji do debiutu w pierwszym zespole „Rossonerich”. Młodzieżowy reprezentant Włoch był wypożyczany do Lecce, Catanii i Como. Na poziomie trzeciej ligi rozegrał 55 spotkań, strzelił dwanaście bramek i trzy razy asystował.

Conti wystąpił w poprzednim sezonie w 33 meczach ligowych, podczas których wpisał się osiem razy na listę strzelców i zanotował cztery asysty.

AC Milan od kilku tygodni jest bardzo aktywny na rynku transferowym. Już wcześniej duet dyrektorów Fassone-Mirabelli zakontraktował Francka Kessiégo, Ricardo Rodrígueza, Mateo Musacchio, André Silvę, Fabio Boriniego oraz Hakana Çalhanoğlu. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy