Testy medyczne Matuidiego

Testy medyczne Matuidiego
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Blaise Matuidi jeszcze dziś ma przejść testy medycze w Juventusie.

Gianluca Di Marzio poinformował, że reprezentant Francji wieczorem zamelduje się we Włoszech, gdzie zostanie poddany badaniom lekarskim. Jeśli te nie wykażą niczego niepokojącego, jutro powinien złożyć podpis pod umową.

Pomocnik, o którego mistrzowie kraju starali się od dawna, zwiąże się z nowym klubem do 30 czerwca 2020 roku. Jego zarobki w Turynie będą wynosiły 3,5 miliona euro rocznie. Tyle udało się wynegocjować Mino Raioli, pośredniczącemu w transakcji.

Paris Saint-Germain zarobi na sprzedaży Matuidiego 20 milionów euro plus premie, rozpoczynając tym samym proces sprzedaży zawodników w celu pozyskania funduszy na kolejne wzmocnienia i pokrycia chociaż w części ogromnych wydatków na sprowadzenie Neymara.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy