The Telegraph: Rozchwytywany Bielik. Kolejka chętnych po Polaka

The Telegraph: Rozchwytywany Bielik. Kolejka chętnych po Polaka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

Krystian Bielik nie narzeka na brak zainteresowania. „The Telegraph” pisze, że Polak znajduje się na celownikach wielu angielskich klubów.

Jak donoszą brytyjscy dziennikarze, wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem Bielika są Brentford, Derby County, Middlesbrough i West Bromwich Albion. Każdy z tych zespołów rywalizuje w Championship. Kilka tygodni temu Derby i WBA walczyły o awans do Premier League w barażach, ale obie ekipy pokonała Aston Villa.

Zdaniem „The Telegraph” kluby z drugiego angielskiego szczebla są przekonane, że młodzieżowy reprezentant Polski byłby dla nich wartościowym wzmocnieniem. Powyższe źródło potwierdza też wcześniejsze doniesienia sugerujące, że Bielikiem interesują się również m.in. Milan i zespoły z Niemiec.

21-latek raczej nie zostanie włączony do pierwszej drużyny Arsenalu. „Kanonierzy” na razie jednak całkowicie z niego nie rezygnują. Londyńczycy chcą przedłużyć z Polakiem wygasającą 30 czerwca 2021 roku umowę i ponownie go wypożyczyć. Dopiero, gdy piłkarz nie zdecyduje się na taki krok, Arsenal może zacząć dążyć do jego sprzedaży tego lata.

Środkowy obrońca bądź defensywny pomocnik spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w trzecioligowym Charlton Athletic, gdzie pokazał się z dobrej strony. Rozegrał tam 34 spotkania, notując cztery trafienia i dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy