The Telegraph: Solskjær domaga się transferu pomocnika

The Telegraph: Solskjær domaga się transferu pomocnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

O możliwych przenosinach Bruno Fernandesa do Anglii spekuluje się od dawna. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami „The Telegraph” Ole Gunnar Solskjær cały czas chce go w zespole Manchesteru United.

Kilka tygodni temu media na czele z Gianlucą Di Marzio podawały, że 24-letni ofensywny pomocnik Sportingu jest o krok od przenosin do Manchesteru City. Później do kontrataku w sprawie pozyskania Portugalczyka przeszedł Tottenham. Wszystko wskazuje na to, że z pomysłu zakontraktowania Fernandesa nie zrezygnował jednak również Manchester United.

Jak czytamy, Solskjær domaga się od władz „Czerwonych Diabłów” sprowadzenia pomocnika na Old Trafford. Norweg chce, by działacze jak najszybciej sfinalizowali transakcję, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że lada moment ktoś może ubiec MU.

Przyjęło się, że za Fernandesa trzeba zapłacić 70 milionów euro, ale zdaniem „The Telegraph” kluby zainteresowane jego osobą uznają, że ta kwota jest nieco za wysoka.

24-latek ma za sobą znakomity sezon. W jego trakcie Fernandes rozegrał 53 spotkania w barwach Sportingu. Strzelił 32 gole i zanotował 18 asyst. W sumie ma na koncie 109 występów w koszulce lizbońskiej ekipy.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy