Thiago Silva: Na miejscu Milanu kupiłbym tę dwójkę

Thiago Silva: Na miejscu Milanu kupiłbym tę dwójkę
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Były obrońca Milanu Thiago Silva polecił włodarzom „Rossonerich” zakup dwóch młodych piłkarzy.

Brazylijczyk dokonał tego poprzez rozmowę z dziennikarzami „La Gazzetta dello Sport”. Włosi zinterpretowali to jako niegasnącą miłość Silvy do swojego byłego klubu.

- W Brazylii występuje dwóch bardzo utalentowanych zawodników — oznajmił Silva. - Mówię o Marlonie z Fluminense i Samirze z Flamengo. Poleciłem ich Gallianemu — dodał.

Pierwszy z nich — Marlon Santos da Silva Barbosa — przyszedł na świat 7 września 1995 roku w Duque de Caxias. Barw „Guerreiros” broni od 2013 roku. Ma na koncie występy w reprezentacji „Canarinhos” do lat 20.

Z kolei Samir Caetano de Souza Santos urodził się 5 grudnia 1994 roku w Rio de Janeiro. Swój pierwszy zawodowy kontrakt podpisał także w 2013 roku. Może pochwalić się występami w reprezentacjach U-20 oraz U-21.

Obaj piłkarze występują na pozycji — a jakże — środkowego obrońcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił FC Barcelona: Złe wieści w sprawie Andreasa Christensena FC Barcelona: Złe wieści w sprawie Andreasa Christensena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy