To może być wymówka Xaviego na wypadek porażki z Realem Madryt. Nieżywy wróg

To może być wymówka Xaviego na wypadek porażki z Realem Madryt. Nieżywy wróg fot. Barca Universal [Twitter]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Relevo.com

Xavi, trener FC Barcelony, w przypadku przegranej z Realem Madryt w wieczornym meczu może zrzucić winę na stan murawy - informuje Relevo.com.

Hiszpan już jako piłkarz wielokrotnie obwiniał za porażkę boisko. Jednym razem było ono zbyt mało zroszone, innym trawa za długa. Finalnie często były kapitan FC Barcelony stawał się preteksem do stworzenia memów.

Po rozpoczęciu kariery trenerskiej niewiele się pod tym względem zmieniło, dlatego Relevo.com kreśli spekulacje, jakoby Xavi miał już wymówkę na wypadek przegranej jego drużyny w El Clásico.

– Jeśli chcemy show, musimy o nią zadbać. Nie obchodzi mnie, czy otrzymam dwieście tysięcy memów, powiem to samo – stwierdził po pamiętnej rywalizacji z Getafe.

Mowa oczywiście o stanie murawy na wyremontowanym Estadio Santiago Bernabéu, która nie jest idealna.

Real Madryt robi, co może, aby uporać się z problemem, który dostrzegł między innymi po pierwszym meczu fazy ćwierćfinałowej Ligi Mistrzów Pep Guardiola, opiekun Manchesteru City.

Wspomniane źródło zauważa, że niekorzystny wpływ na jakość murawy mają kurz powstały podczas prac remontowych, a także światło oraz powietrze, które nie oddziałują identycznie na zieleń po zamontowaniu dachu.

Z „Los Blancos” docierają głosy, że boisko będzie wyglądać lepiej niż w starciu przeciwko „Obywatelom”, ale pewne niedoskonałości nadal mogą się pojawić. To oczywiście nie jest dobra wiadomość dla żadnej ze stron.

Pierwszy gwizdek arbitra już o godzinie 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy