„To szaleniec. Rzucił talerzem makaronu w twarz Motty”

„To szaleniec. Rzucił talerzem makaronu w twarz Motty”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mediaset

Nawet jeśli Mario Balotelli jest w formie, często wychodzą na jaw jego wybryki z przeszłości. Tym razem głos w sprawie 26-latka zabrał Salvatore Bochetti.

Zawodnik Spartaka Moskwa grał z nim w młodzieżowej kadrze Włoch. - To dobry piłkarz, ale nie ma mózgu. Jest kompletnie szalony. Kiedyś rzucił talerzem makaronu w twarz Marco Motty tylko dlatego, że ten jako pierwszy wziął sobie posiłek - przyznał 29-latek.

- Takich wybryków było bardzo dużo. Raz po meczu we Włoszech trener dał nam trochę wolnego. Wszyscy chodzili garniturach reprezentacji, a on zamiast tego założył dżinsy i skórzaną kurtkę - wspomniał Bocchetti w jednym z rosyjskich programów.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy