Tokio 2020: Składy na Meksyk - Francja

Tokio 2020: Składy na Meksyk - Francja
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Olympics

Znamy składy na mecz grupy A męskiego turnieju piłkarskiego Igrzysk Olimpijskich w Tokio pomiędzy Meksykiem a Francją.

Dla obu drużyn będzie to pierwsze starcie na igrzyskach. W grupie A mają one jeszcze za rywali gospodarza turnieju - Japonię, a także Republikę Południowej Afryki.

W podstawowym składzie Francuzów znaleźli się między innymi Florian Thauvin oraz André-Pierre Gignac, czyli duet z Tigres UANL. Od pierwszej minuty na murawie zobaczymy też Lucasa Tousarta.

Nazwisk znanych szerszemu gronu nie brakuje jednak również w drużynie Meksyku, dostępu do bramki której będzie bronił Guillermo Ochoa. Z przodu zagra Diego Lainez.

Mecz w Tokio rozpocznie się o 10:00.

MEKSYK: Ochoa; Vasquez, Sanchez, Montes, Romo, Rodriguez, Martin, Aguirre, Cordova, Lainez, Vega.
Ławka: Malagon, Angulo, Lorona, Antuna, Esquivel, Aguirre, Alvarado.

FRANCJA: Bernardoni; Michelin, Kalulu, Sagnan, Caci, Savanier, Tousart, Le Fee, Thauvin, Nordin, Gignac.
Ławka: Bard, Pembele, Mbuku, Beka Beka, Bajić, Kolo Muani, Doukoure.

Tokio 2020: Składy na Egipt - Hiszpania. Nie brakuje uczestników EURO 2020

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie zapisze się w historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie zapisze się w historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy