Tokio 2020: Składy na Meksyk - Francja

Tokio 2020: Składy na Meksyk - Francja
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Olympics

Znamy składy na mecz grupy A męskiego turnieju piłkarskiego Igrzysk Olimpijskich w Tokio pomiędzy Meksykiem a Francją.

Dla obu drużyn będzie to pierwsze starcie na igrzyskach. W grupie A mają one jeszcze za rywali gospodarza turnieju - Japonię, a także Republikę Południowej Afryki.

W podstawowym składzie Francuzów znaleźli się między innymi Florian Thauvin oraz André-Pierre Gignac, czyli duet z Tigres UANL. Od pierwszej minuty na murawie zobaczymy też Lucasa Tousarta.

Nazwisk znanych szerszemu gronu nie brakuje jednak również w drużynie Meksyku, dostępu do bramki której będzie bronił Guillermo Ochoa. Z przodu zagra Diego Lainez.

Mecz w Tokio rozpocznie się o 10:00.

MEKSYK: Ochoa; Vasquez, Sanchez, Montes, Romo, Rodriguez, Martin, Aguirre, Cordova, Lainez, Vega.
Ławka: Malagon, Angulo, Lorona, Antuna, Esquivel, Aguirre, Alvarado.

FRANCJA: Bernardoni; Michelin, Kalulu, Sagnan, Caci, Savanier, Tousart, Le Fee, Thauvin, Nordin, Gignac.
Ławka: Bard, Pembele, Mbuku, Beka Beka, Bajić, Kolo Muani, Doukoure.

Tokio 2020: Składy na Egipt - Hiszpania. Nie brakuje uczestników EURO 2020

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy