Trabzonspor chce pozyskać Edu

Trabzonspor chce pozyskać Edu
Redakcja
Redakcja
Źródło: turkish-football

Działacze Trabzonsporu planują złożyć ofertę w wysokości 300 tysięcy funtów za Maurice Edu, gdyż klauzula na taką kwotę została zawarta w jego kontrakcie.

Amerykanin zgodził się w zeszłym sezonie na 75% redukcję płac, aby pomóc Glasgow Rangers przejść przez trwający kryzys finansowy. Szkocki klub znajduje się w tej chwili pod kontrolą zarządu komisarycznego i jest otwarty na oferty dla głównych udziałowców.

"The Black Sea Storm" chcą przekonać Edu do transferu obietnicą gry w pierwszej drużynie, lukratywną umową oraz Ligą Europejską. 26 - letni pomocnik dołączył do Rangers z Toronto FC w 2008 roku za 2 miliony euro. W tym czasie zdążył zaliczyć 125 występów dla "The Gers" i zdybył trzy tytuły ligowe, a także dwa Puchary Szkocji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy