Trabzonspor po Guilherme!

Trabzonspor po Guilherme!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ajansspor.com I Fotospor.com

Zgodnie z doniesieniami tureckich mediów, Guilherme znajduje się na celowniku Trabzonsporu.

Brazylijczyka już od pewnego czasu wymienia się wśród tych zawodników, którzy latem mogą opuścić Legię Warszawa. Ostatnio pojawiało się nieco mniej spekulacji transferowych na jego temat, ale nie oznacza to, że pozostanie 26-latka na Łazienkowskiej jest już pewne.

Turcy donoszą, że działaczom Trabzonsporu coraz bardziej zależy na sprowadzeniu do siebie skrzydłowego. Podają nawet, że oferują oni Legii dwa miliony euro. Dla warszawiaków to jednak zdecydowanie za mało.

Guilherme przeniósł się do ekipy mistrza Polski w 2014 roku i od tamtej pory rozegrał w sumie 128 oficjalnych spotkań. Strzelił w nich 16 goli, do których dorzucił 21 asyst. Jeśli chodzi o miniony sezon w Ekstraklasie, jego bilans to 29 meczów, pięć trafień i siedem podań otwierających drogę do bramki kolegom z zespołu.

Dodajmy, że w ostatnim czasie z przenosinami do Trabzonsporu łączono już innego legionistę, Vadisa Odjidję-Ofoe oraz gwiazdę Lecha Poznań, Dawida Kownackiego. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy