Tragedia w Moskwie. 18-letni Aleksiej Łomakin nie żyje

Tragedia w Moskwie. 18-letni Aleksiej Łomakin nie żyje
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lokomotiw Moskwa I Sport Express

Lokomotiw Moskwa poinformował o śmierci Aleksieja Łomakina.

Młody pomocnik szkolił się w klubie ze stolicy Rosji od 2007 roku. Ostatnio 18-latek występował w jego zespole młodzieżowym. Lokomotiw złożył kondolencje rodzinie i przyjaciołom Łomakina, podkreślając jednocześnie, że szczegóły tragedii wciąż są badane.

Nieco więcej informacji podają rosyjskie media. Mama zawodnika po raz ostatni widziała się z nim 30 listopada, na który to dzień młody piłkarz miał zaplanowane badania w siedzibie Lokomotiwu. Łomakin spędził tam noc, po czym kontakt się z nim urwał.

Na razie wiadomo, że 18-letni Rosjanin zostawił telefon i plecak w taksówce, którą podróżował razem ze swoim kolegą. Ten poinformował już, że pili alkohol, ale nie pamięta, gdzie dokładnie przebywali.

Ciało Łomakina znaleziono w południowej części Moskwy tuż obok rzeki. Według wstępnych ustaleń bezpośrednią przyczyną śmierci była hipotermia. Na jego twarzy można było dostrzec otarcia. Śledczy będą dalej badać sprawę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków z drugim letnim transferem. Prosto z Lecha Poznań [OFICJALNIE] Wisła Kraków z drugim letnim transferem. Prosto z Lecha Poznań [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy