Tragiczny wypadek z udziałem Joao Malecka. Zginęli nowożeńcy

Tragiczny wypadek z udziałem Joao Malecka. Zginęli nowożeńcy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca I Hola I El Comercio

Zagraniczne media piszą o tragicznym zdarzeniu z udziałem 20-letniego Joao Malecka, który występował ostatnio w rezerwach Sevilli.

Meksykański piłkarz uczestniczył w śmiertelnym wypadku samochodowym, który miał miejsce w Jalisco, gdzie przebywał na wakacjach. Doszło do niego w niedzielę rano. Prowadzony przez Malecka samochód z impetem uderzył w tył innego auta, po czym oba trafiły w drzewo oraz latarnię.

Samochodem uderzonym przez Malecka podróżowała para, która dzień wcześniej wzięła ślub. Nowożeńcy jechali prawdopodobnie na drugą część uroczystości weselnej. Oboje zginęli w wypadku. Mieli 35 i 26 lat.

Sprawę wnikliwie bada policja. Na razie wszystko wskazuje na to, że Maleck jechał z nadmierną prędkością. Istnieją podejrzenia, że prowadził on pod wpływem alkoholu, ale nie zostało to potwierdzone.

Meksykanin został zatrzymany. Grozi mu kilka lat więzienia, ale nie brakuje również doniesień sugerujących, że cała sprawa zakończy się dla niego łagodniej.

W przeszłości Maleck był powoływany do reprezentacji Meksyku U-18 oraz U-20. Napastnik jest piłkarzem rodzimego Santosu Laguna, który przed Sevillą wypożyczał go również do FC Porto.

o


Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy