Trałka będzie trenował z Wartą Poznań

Trałka będzie trenował z Wartą Poznań fot. Aleksandra Sieczka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gazeta Wyborcza

„Gazeta Wyborcza” pisze, że Łukasz Trałka rozpocznie treningi z Wartą Poznań.

Były kapitan Lecha Poznań pozostaje bez klubu po tym, jak wygasła jego umowa z „Kolejorzem”. Niedawno trenował on na obiektach Stali Rzeszów, ale od początku było wiadomo, że nie zasili szeregów beniaminka II ligi (trzeci poziom rozgrywkowy). Teraz Trałka będzie pracował z zespołem Warty. Jeśli w najbliższych tygodniach nikt nie przedstawi mu bardziej atrakcyjnej oferty, niewykluczone, że zostanie w poznańskim klubie.

Zdaniem powyższego źródła 35-letni defensywny pomocnik najchętniej wyjechałby za granicę bądź związał się z jednym z klubów z Ekstraklasy. Na razie nie otrzymał jednak zadowalających go propozycji.

Na pierwszy rzut oka utrzymanie Trałki byłoby dużym wyzwaniem dla Warty, ale podobno nie ma on aż tak wysokich wymagań finansowych. Nie bez znaczenia może okazać się również fakt, że siedmiokrotny reprezentant Polski dobrze czuje się w Poznaniu.

Trałka ma na koncie 371 występów w Ekstraklasie (24 goli i 20 asyst). Przed Lechem reprezentował na najwyższym rodzimym szczeblu barwy Pogoni Szczecin, ŁKS-u Łódź, Lechii Gdańsk i Polonii Warszawa.

Warta zakończyła ostatni sezon na trzynastym miejscu w tabeli I ligi.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy