Transfer Berardiego uzależniono od negocjacji z Realem i Chelsea

Transfer Berardiego uzależniono od negocjacji z Realem i Chelsea
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Stampa

Domenico Berardi może zagrać w Juventusie już w tym sezonie. Zależy to od tego, czy "Starej Damie" uda się kupić Oscara lub Isco.

20-letni Włoch stał się definitywnie piłkarzem Sassuolo w czerwcu tego roku. "Juve" ma jednak możliwość ściągnięcia go z powrotem za 18 mln euro. Fanem talentu napastnika jest Massimiliano Allegri, który wymyślił, że to reprezentant Włoch U-21 mógłby grać w roli "trequarstisty" w przypadku niepowodzenia w negocjacjach z Chelsea oraz z Realem w sprawie, odpowiednio, Oscara i Isco. Z każdym upływającym dniem okna transferowego prawdopodobieństwo upadku rozmów jest coraz większe.

Berardi przekonuje do siebie trenerów swoją wszechstronnością. Może grać na praktycznie każdej pozycji w ataku, do tego dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi. Potrafi także rozgrywać i wykańczać akcje. W 98 meczach dla Sassuolo zdobył 42 bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy