Transfer Bony'ego

Transfer Bony'ego
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Daily Mail

Wilfried Bony zostanie wypożyczony z Manchesteru City do Stoke City.

Napastnik „The Citizens” przeniesie się do nowego zespołu w ramach rocznego wypożyczenia. „The Potters” zapłacą za tę transakcję dwa miliony funtów, a ponadto będą wypłacać mu całość jego pensji wynoszącej 120 tysięcy funtów tygodniowo.

Sam zainteresowany opublikował dzisiaj na swoim profilu na Twitterze tajemniczy post. „Mamy nowy dzień i nie mogę się już doczekać nowych wyzwań” — czytamy w jego wpisie.

Bony dołączył do ekipy z Etihad Stadium ze Swansea City w styczniu 2015 roku za 28 milionów funtów. Nigdy jednak nie wywalczył sobie stałego miejsca w wyjściowej jedenastce „The Citizens”.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” OFICJALNIE: Marek Saganowski odchodzi z Legii Warszawa OFICJALNIE: Marek Saganowski odchodzi z Legii Warszawa Marcin Wasilewski spróbuje sił w nowym sporcie?! „To zawsze było jego marzeniem i myślę, że ktoś go przekona” Marcin Wasilewski spróbuje sił w nowym sporcie?! „To zawsze było jego marzeniem i myślę, że ktoś go przekona” Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?! Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy