Transfer Černycha w najbliższych dniach?
2017-07-24 22:32:46; Aktualizacja: 8 lat temu
Według informacji „Tuttomercatoweb”, Fiodor Černych przeniesie się w najbliższych dniach do Middlesbrough.
Od kilku tygodni sprawa była postawiona jasno, dopóki Jagiellonia występuje w europejskich pucharach, wyprzedaż jej nie grozi. Jednak odpadnięcie drużyny z Białegostoku miało spowodować oddanie kilku podstawowych piłkarzy, by uzyskać fundusze, które pozwolą na zachowanie płynności finansowej. Według ówczesnych informacji, klub ma opuścić Jacek Góralski, Fiodor Černych i Taras Romańczuk.
Po kilku dniach od rewanżu Jagiellonii z Qabala, informacje zaczynają się potwierdzać. W poniedziałek „Tuttomercatoweb” poinformowało, że Fiodor Černych w najbliższych dniach przeprowadzi się do spadkowicza Premier League, czyli Middlesbrough. Wicemistrz Polski zarobi na Litwinie milion euro. To drobne dla Anglików, którzy wydali już w tym oknie transferowym ponad 40 milionów euro.
26-letni Litwin trafił do LOTTO Ekstraklasy w 2014 roku, gdy podpisał umowę z Górnikiem Łęczna. Na Lubelszczyźnie spędził zaledwie jeden sezon i po nim przeniósł się do drużyny prowadzonej w tamtym czasie przez Michała Probierza.
Kapitan reprezentacji Litwy występuje na pozycji napastnika lub skrzydłowego. W ubiegłym sezonie rozegrał w Ekstraklasie 34 spotkania, w których zdobył dwanaście bramek i zanotował dziewięć asyst.



![Grad goli w Brugii! FC Barcelona remisuje z Club Brugge [WIDEO]](img/photos/112363/170x113/carlos-forbs.jpg)


![OFICJALNIE: Luis Suárez zawieszony za kopnięcie przeciwnika [WIDEO]. Nie zagra w decydującym meczu](img/photos/112364/170x113/luis-suarez.jpg)




![Grad goli w Brugii! FC Barcelona remisuje z Club Brugge [WIDEO]](img/photos/112363/90x60/carlos-forbs.jpg)


![OFICJALNIE: Luis Suárez zawieszony za kopnięcie przeciwnika [WIDEO]. Nie zagra w decydującym meczu](img/photos/112364/90x60/luis-suarez.jpg)








