Transfer Felipe Melo ustalony. Zapłaci za niego... Inter!

Transfer Felipe Melo ustalony. Zapłaci za niego... Inter! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Italia

Felipe Melo lada moment zostanie piłkarzem Palmeiras, bowiem wszystkie strony osiągnęły końcowe porozumienie.

Można wręcz sądzić, że transfer został już nawet potwierdzony - co sugeruje wczorajsza aktywność piłkarza i jego nowego pracodawcy na Twitterze. Brazylijczyk wstawił bowiem emotikonę świni, czyli nawiązał do przydomku klubu. Ten z kolei wstawił ikonkę podpisywanego kontraktu.

33-latek podpisze z mistrzem kraju trzyletnią umowę, która uczyni go drugim najlepiej zarabiającym zawodnikiem w zespole, po Lucasie Barriosie, znanym z występów w Borussii Dortmund. Możliwe jednak, że Paragwajczyk pożegna się z zespołem, bo ma za sobą bardzo przeciętny sezon.

Palmeiras nie zapłaci za Melo nawet centa, chociaż ten miał umowę z Interem obowiązująco do końca czerwca 2018 roku. Włoskie media podają jednak, że mediolańczycy zapłacili defensywnemu pomocnikowi trzy miliony euro, by ten przedwcześnie rozwiązał kontrakt i odciążył budżet płacowy. Gdyby wypełnił zobowiązanie zainkasowałby więcej, bo cztery miliony euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy