Transfer Leicester pokrzyżowany?!

Transfer Leicester pokrzyżowany?!
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: The Mirror

Everton włączył się do walki o Demaraia Graya.

Jak donoszą angielskie media, 19-latek już niemal porozumiał się z Leicester, które miało zapłacić za niego 3,75 miliona funtów. Taka właśnie suma była zapisana jako klauzula odstępnego w kontrakcie piłkarza.

Roberto Martínez, menadżer "The Toffees" jest ponoć pod olbrzymim wrażeniem młodego skrzydłowego. Gray w tym sezonie w 24 meczach Championship strzelił jednego gola i dołożył do tego asystę. W minionym roku zadebiutował też w reprezentacji Anglii U-20. Dwa lata temu otrzymał ponadto nagrodę dla najlepszego zawodnika akademii Birmingham.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy