Transfer Mangali na ostatniej prostej

Transfer Mangali na ostatniej prostej
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Manchester Evening News

Według „Manchester Evening News” transfer Eliaquima Mangali może zostać sfinalizowany nawet w środę.

Obrońca ma przejść z Manchesteru City do Olympique Lyon za kwotę zbliżoną do 18 milionów funtów. W Lyonie przebywał już we wtorek.

26-letni środkowy obrońca ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Valencii. Rozegrał 30 meczów w LaLiga i generalnie zrobił niezłe wrażenie, jednak cena wykupu (około 30 milionów euro) odstraszyła hiszpański klub. W Manchesterze też już nie ma czego szukać, więc szansę dla niego stanowi gra w ojczyźnie. Co ciekawe, byłby to jego debiut w Ligue 1, gdyż karierę rozpoczynał w belgijskim Standardzie, z którego przeniósł się do Porto. Z Portugalii Manchester City ściągnął go latem 2014 roku.

Umowa Mangali z City obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy