Transfer Mirandy ustalony!

Transfer Mirandy ustalony!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Mundo Deportivo/Gianluca Di Marzio

João Miranda przeniesie się do Interu.

W Mediolanie obrońca zagra na zasadzie dwuletniego wypożyczenia z obowiązkiem wykupu za 15 milionów euro, z czego 3 miliony zostaną zapłacone natychmiast. Takie rozwiązanie umożliwia Włochom rozłożenie płatności w czasie. Niedawno Brazylijczyk przedłużył swój kontrakt z Atlético do 2018 roku, co umożliwi transakcję. Po powrocie z Copa America postanowił wziąć sobie trochę czasu na ustalenie ostatnich formalności, natychmiast przylatując do Madrytu.

Porozumienie między klubami, na mocy którego 30-latek przeniesie się do "Nerazzurrich", ma zostać zawarte w przeciągu kilku najbliższych dni.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy