Transfer Otamendiego wciąż możliwy. Argentyńczykowi bardzo zależy na przeprowadzce

Transfer Otamendiego wciąż możliwy. Argentyńczykowi bardzo zależy na przeprowadzce
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Deporte

Zdaniem „Super Deporte” letni transfer Nicolása Otamendiego do Valencii cały czas jest możliwy.

Pierwsze informacje na temat powrotu środkowego obrońcy Manchesteru City na Mestalla pojawiły się kilka miesięcy temu. Operacja pozostaje trudna do realizacji, ale temat całkowicie nie upadł.

Jak podaje „Super Deporte”, motorem napędowym potencjalnej transakcji jest sam Argentyńczyk. Otamendiego, którego umowa z MC wygasa 30 czerwca 2022 roku, nie do końca zadowala pozycja w zespole mistrza Anglii i bardzo zależy mu na powrocie do Valencii. Piłkarz znakomicie czuł się na Mestalla i wszystko wskazuje na to, że będzie dalej dążył do powrotu. Zajmujący się jego interesami Jorge Mendes jest już po kilku rozmowach.

Otamendi jest tak bardzo zdeterminowany, by znowu występować w koszulce Valencii, że odrzucił możliwość przenosin do Arsenalu, Atlético Madryt oraz Paris Saint-Germain.

31-latek grał w hiszpańskim klubie w sezonie 2014/2015. Zanotował wtedy 39 występów, w których strzelił sześć goli. To właśnie z Valencii przeniósł się do City.

„Nietoperze” zakończyli poprzednie rozgrywki na czwartym miejscu w tabeli LaLiga, dzięki czemu będą rywalizowali w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy