Transfer piłkarza Realu anulowany. Przez problemy z sercem

Transfer piłkarza Realu anulowany. Przez problemy z sercem
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: A Bola

Transfer Lucasa Silvy do Sportingu nie dojdzie do skutku.

Wczoraj w Lizbonie Brazylijczyk przechodził testy medyczne, które - jak to zazwyczaj bywa - miały być formalnością przed sfinalizowaniem transakcji. Badania u pomocnika wykryły jednak problemy z sercem.

23-latek miał przenieść się do Portugalii na roczne wypożyczenie, w poszukiwaniu regularnych występ, na które w Madrycie nie mógł liczyć. Poprzedni sezon spędził na identycznej zasadzie w Olympique Marsylia, ale tam także grywał sporadycznie.

Na chwilę obecną nie wiadomo, jak poważne są dolegliwości, z którymi zmaga się piłkarz Realu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy