Transfer piłkarza Realu anulowany. Przez problemy z sercem

Transfer piłkarza Realu anulowany. Przez problemy z sercem
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: A Bola

Transfer Lucasa Silvy do Sportingu nie dojdzie do skutku.

Wczoraj w Lizbonie Brazylijczyk przechodził testy medyczne, które - jak to zazwyczaj bywa - miały być formalnością przed sfinalizowaniem transakcji. Badania u pomocnika wykryły jednak problemy z sercem.

23-latek miał przenieść się do Portugalii na roczne wypożyczenie, w poszukiwaniu regularnych występ, na które w Madrycie nie mógł liczyć. Poprzedni sezon spędził na identycznej zasadzie w Olympique Marsylia, ale tam także grywał sporadycznie.

Na chwilę obecną nie wiadomo, jak poważne są dolegliwości, z którymi zmaga się piłkarz Realu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy