Transfer Pogby? Raiola komentuje
2018-03-03 13:45:12; Aktualizacja: 7 lat temu
Mino Raiola wypowiedział się na temat jednego ze swoich podopiecznych, Paula Pogby.
W ostatnim czasie niebrakowało doniesień sugerujących, że Francuz coraz gorzej czujesię w Manchesterze United, na co wpływ ma m.in. niezbyt dobrykontakt z menedżerem „Czerwonych Diabłów”, José Mourinho.M.in. „L'Equipe” podawało, że niewykluczony jest nawettransfer Pogby.
Do sprawy odnosił się już Mourinho, którystwierdził, że między nim a zawodnikiem nie ma żadnych niesnasek.Teraz głos zabrał odpowiadający za interesy 24-latka Raiola.
-Nie jestem taksówką ani samolotem i nie jest tak, że w każdejchwili mogę umieścić kogoś w innym miejscu. To oczywiste, żejeśli coś nie idzie dobrze, zaczynam konkretną pracę i próbujęznaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie zarówno dla mojegozawodnika, jak i jego dotychczasowego klubu.
- Nie ma jednakżadnej wojny między Pogbą a Mourinho. Paul chce wygrywać zManchesterem United - powiedział agent, ucinając wszelkietransferowe spekulacje.
Pogba rozegrał w tym sezonie w sumie25 spotkań w koszulce „Czerwonych Diabłów”. Francuz strzeliłw nich trzy gole, do których dorzucił 10 asyst.




![Pogoń Szczecin zamyka trybunę dla kibiców [OFICJALNIE]](img/photos/92599/170x113/pogon-szczecin.jpg)


![Lech Poznań poważnie osłabiony. Bez lidera na mecz z Piastem Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/102823/170x113/mikael-ishak.jpg)
![Lech Poznań triumfuje w Zabrzu. Plama zmazana [WIDEO]](img/photos/115503/170x113/ishak.jpg)



![Pogoń Szczecin zamyka trybunę dla kibiców [OFICJALNIE]](img/photos/92599/90x60/pogon-szczecin.jpg)


![Lech Poznań poważnie osłabiony. Bez lidera na mecz z Piastem Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/102823/90x60/mikael-ishak.jpg)
![Lech Poznań triumfuje w Zabrzu. Plama zmazana [WIDEO]](img/photos/115503/90x60/ishak.jpg)



