Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego fot. MDI / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Tanguy Ndombele może odejść z Tottenhamu Hotspur, jeśli inny klub weźmie na siebie całe wynagrodzenie Francuza. Trwają rozmowy z Paris Saint-Germain - podaje Fabrizio Romano.

25-latek jest najdroższym piłkarzem w historii „Kogutów”, a dodatkowo inkasuje 200 tysięcy funtów tygodniowo (240 tysięcy euro). Ten fakt sprawia, że jeśli już ma on odejść na wypożyczenie, to Anglicy chcą, aby przez dalszą część sezonu nie musieli myśleć o jego wynagrodzeniu.

To warunek, jaki stawia przed PSG przedstawiciel Premier League. Kontakty między klubami są płynne, a agenci środkowego pomocnika pracują nad zawarciem porozumienia dotyczące warunków indywidualnego kontraktu.

Ndombele poza ojczyzną występuje od połowy 2019 roku i nie jest to jego najlepszy czas w karierze. Stąd pomysł zmiany otoczenia.

Siedmiokrotnego reprezentanta „Trójkolorowych” bardzo chce mieć u siebie Mauricio Pochettino, dlatego postanowił włączyć się do rozmów transferowych.

Dorobek prawonożego gracza z trwającej kampanii to 16 spotkań, dwa gole i asysta.

***

Tottenham Hotspur: Jak długo może ciągnąć się za klubem nieudane okno transferowe?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Patryk Szysz z pierwszym w karierze transferem zagranicznym OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy