Transfer Wszołka!

Transfer Wszołka! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Paweł Wszołek zostanie na stałe piłkarzem Hellas Verona.

Polak trafił do tego klubu w ostatnich godzinach letniego okna transferowego na zasadzie rocznego wypożyczenia z Sampdorii. Były skrzydłowy Polonii długo nie mógł przebić się do składu, ale ostatnio dostał szansę i zebrał wiele pochwał za postawę na boisku.

Wydaje się, że 23-latek zyskał zaufanie nowego trenera zespołu Luigiego Delneriego, który planuje w oparciu o Wszołka budować drużynę. Pozycję siedmiokrotnego reprezentanta kraju wzmocni transfer definitywny, za który ekipa z Werony nie zapłaci nawet eurocenta.

Wychowanek Wisły Tczew będzie bowiem częścią umowy, na zasadzie której do Sampdorii powędruje Jacopo Sala, także grający po prawej stronie boiska.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy