Transferowe szaleństwo Widzewa Łódź trwa! Jest gotów płacić najwięcej w Ekstraklasie
2025-06-06 12:51:52; Aktualizacja: 12 godzin temu
Już teraz transferowe ruchy Widzewa Łódź wyglądają obiecująco, ale to najprawdopodobniej jeszcze nie koniec wzmocnień - portal Weszlo.com informuje, że na platformie TransferRoom RTS zadeklarował gotowość do wydania jeszcze prawie trzech milionów euro, a piłkarzom gotów jest zaoferować naprawdę sowite wynagrodzenia.
Po przejęciu Widzewa Łódź przez Roberta Dobrzyckiego głośno było o tym, że biznesmen może głęboko sięgnąć do portfela w trakcie letniego okna transferowe, a sympatycy RTS-u mogą spodziewać się naprawdę konkretnych wzmocnień.
Na Piłsudskiego przenieśli się już Samuel Akere, Sebastian Bergier oraz Antoni Klukowski, a z Djurgårdens IF wykupiono Petera Therkildsena. Blisko finalizacji mają być także przenosiny Mariusza Fornalczyka, dla którego RTS ustanowi swój nowy rekord transferowy - Korona Kielce otrzyma za niego aż półtora miliona euro. Już wygląda to bardzo obiecująco, ale Widzew nie ma zamiaru na tym poprzestać.
Według Weszlo.com bardzo ciekawie wyglądają oferty zamieszczone przez czterokrotnego mistrza Polski na platformie TransferRoom. Widzew zadeklarował tam, że poszukuje środkowego obrońcy oraz napastnika, a na każdego z nich jest w stanie wydać nawet milion euro. Rocznie ci zawodnicy mogliby zarabiać przy Piłsudskiego nawet, odpowiednio, 360 oraz 400 tysięcy euro rocznie, co stanowi najhojniejszą ofertę przedstawioną przez polski klub na tej platformie - dotychczas najwięcej gotowi byli zapłacić działacze Rakowa Częstochowa oraz Legii Warszawa, którzy skrzydłowemu albo napastnikowi byli skłonni przelewać nawet 350 tysięcy euro rocznie.Popularne
Co ciekawe, pomimo transferów Akere i Fornalczyka, RTS cały czas poszukuje skrzydłowego - za niego jest w stanie zapłacić nawet 750 tysięcy euro, a potencjalny nowy nabytek mógłby inkasować do 400 tysięcy euro.
Widzew zamieścił też ofertę dotyczącą pozycji lewego obrońcy, jednak ona nie robi już takiego wrażenia - na jego transfer przy Piłsudskiego są skłonni wydać 100 tysięcy euro, a apanaże zawodnika mogą wynieść do 200 tysięcy.
Warto podkreślić, że w przypadku każdej z tych pozycji Widzew byłby zainteresowany także wypożyczeniami.