Transfery - Relacja na żywo [09/03/2025]
Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń w dniu 9 marca 2025 roku.
![Transfery - Relacja na żywo [09/03/2025]](img/photos/105265/1500xauto/relacja-09032025.jpg)
Lukas Kwasniok, prowadzący SC Paderborn, jest kandydatem do przejęcia VfB Stuttgart po ewentualnym odejściu Sebastiana Hoeneßa. [Florian Plettneberg]
Bayern Monachium dołączył do grona europejskich gigantów zainteresowanych Deanem Huijsenem z Bournemouth. [Florian Plettenberg]
OFICJALNIE: Jon Worthington zastąpił Michaela Duffa na stanowisku pierwszego trenera Huddersfield Town.
OFICJALNIE: Tomáš Zajíc, mający za sobą pobyt w Zagłębiu Lubin, podpisał kontrakt z trzecioligowym czeskim SK Hanacka Slavia Kromeriz.
Inaki Pena rozmawiał z Galatasaray. [Matteo Moretto]
Andrei Rațiu z Rayo Vallecano jest jednym z faworytów Deco do wzmocnienia FC Barcelony. [Sport]
OFICJALNIE: Ireneusz Mamrot nie jest już trenerem Miedzi Legnica.
Arsenal remisuje z Manchesterem United w hicie Premier League 1-1.
Caspar Jander z 1. FC Nürnberg wzbudza zainteresowanie licznych klubów niemieckiej Bundesligi. [Florian Plettenberg]
OFICJALNIE: Jorrel Hato w wieku 18 lat i 364 dni został najmłodszym graczem w historii Ajaksu Amsterdam, który rozegrał dla niego 100 meczów.
Real Madryt wygrywa u siebie z Rayo Vallecano 2-1 i zrównuje się punktami z FC Barceloną. Piłkarze Flicka mają jednak jedno spotkanie zaległe.
Wojciech Łobodziński zostanie nowym trenerem Miedzi Legnica. [Szymon Janczyk]
OFICJALNIE: Krystian Tworzydło został zgłoszony przez Chrobrego Głogów do rozgrywek I ligi. Mowa o 17-letnim pomocniku.
OFICJALNIE: To nie koniec złych informacji z obozu Widzewa Łódź. Staw skręcił Nikodem Stachowicz. W przypadku 19-latka absencja potrwa trzy tygodnie.
OFICJALNIE: Samuel Kozlovský doznał urazu mięśnia uda. Przerwa lewego obrońcy Widzewa Łódź może potrwać nawet sześć tygodni.
Ireneusz Mamrot nie będzie dalej prowadził Miedzi Legnica. [Weszlo.com]