Ostatnia aktualizacja:: 24 października 2024, 00:17

Transfery - Relacja na żywo [23/10/2024]

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń w dniu 23 października 2024 roku.

Redakcja Źródło: Transfery.info
Od: Wyświetlaj od:

Koniec meczu: Reprezentacja Polski do lat 17 kobiet zremisowała 0:0 z Brazylią, tym samym wywalczając awans do ćwierćfinału mundialu.

Gonçalo Feio potwierdził, że Maxi Oyedele z powodu urazu nie zagra w czwartkowym meczu Ligi Konferencji, w którym Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Bačką Topola. Reprezentant Polski został w Warszawie, gdzie przejdzie teraz leczenie.

Oficjalnie zakończyła się trzecia seria gier fazy zasadniczej Ligi Mistrzów. Tak prezentują się wyniki:

Young Boys 0-1 Inter Mediolan

Koniec meczu: Barcelona pokonała Bayern 4:1. Hat-tricka strzelił Raphinha, po bramce dołożyli Robert Lewandowski i Harry Kane.

Minuta 85. i Robert Lewandowski opuszcza boisko przy wyniku 4:1 dla FC Barcelony w meczu z Bayernem Monachium. Polak zdobył w tym meczu gola. Napastnika zastąpił Pau Víctor.

4:1 dla FC Barcelony w meczu z Bayernem Monachium. Hat-tricka skompletował Raphinha.

HT: Barcelona prowadzi z Bayernem Monachium 3:1. Dwa gole strzelił Raphinha, autorem jednej bramki jest Robert Lewandowski, zaś w drużynie gości do siatki drogę znalazł Harry Kane.

W środowych meczach 3. kolejki Ligi Mistrzów rozgrywanych o 21:00 wszystkie drużyny zeszły już do szatni na przerwę. Wyniki prezentują się następująco:

Stade Brestois 29 1-1 Bayer Leverkusen

3:1 dla FC Barcelony w 45. minucie meczu z Bayernem Monachium. Drugiego gola strzelił Raphinha

Maksym Chłań rozmawia z Lechią Gdańsk na temat przedłużenia wygasającego kontraktu. Zawodnik musi jednak najpierw ostateczną decyzję skonsultować z rodziną. [Karolina Jaskulska]

Robert Lewandowski z golem przeciwko Bayernowi Monachium. Polak wyprowadza Barcelonę na prowadzenie 2:1 po uderzeniu do pustej bramki.

Wyrównanie i tym razem Harry'emu Kane'owi nic bramki nie zabierze. Świetne podanie Serge'a Gnabry'ego i 1:1 w meczu FC Barcelony z Bayernem Monachium.

Nieuznana bramka Harry'ego Kane'a. Anglik wyrównał, ale po chwili gol został anulowany ze względu na spalonego. Barcelona prowadzi więc z Bayernem Monachium 1:0.

1:0 dla FC Barcelony w meczu z Bayernem Monachium już w pierwszej minucie meczu. Strzelcem bramki Raphinha.

Śląsk Wrocław pokonał Stal Mielec 2:1 po dwóch golach Sebastiana Musiolika. To jego pierwsza wygrana w tym sezonie Ekstraklasy.