Ostatnia aktualizacja:: 26 października 2024, 00:12

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń w dniu 25 października 2024 roku.

Redakcja Źródło: Transfery.info
Od: Wyświetlaj od:

OFICJALNIE: Martin Škrtel nie jest już dyrektorem sportowym DAC 1904 Dunajská Streda.

Sebastian Walukiewicz nie dokończył zwycięskiego meczu Torino z Como 1907 (1:1) z powodu odniesionego urazu. [Eleven Sports]

Eric Maxim Choupo-Moting nie trafi do Genoi. [Florian Plettenberg]

OFICJALNIE: Po 12 latach pracy stanowisko dyrektora do spraw skautingu i rekrutacji w Liverpoolu opuści Dave Fallows.

Felipe Esquivel z River Plate wzbudził poważna zainteresowanie ze strony wysłanników Barcelony. [Sport]

Hervé Renard po rozstaniu z kobiecą kadrą Francji jest poważnym kandydatem do tego, by znów odpowiadać za wyniki reprezentacji Arabii Saudyjskiej. [The Athletic]

Amine Adli z Bayeru Leverkusen będzie pauzował nawet do połowy lutego po operacji złamanej kości strzałkowej. [Sky]

OFICJALNIE: Trener Arne Slot nie skorzysta z usług Diogo Joty w hitowej niedzielnej potyczce Liverpoolu przeciwko Arsenalowi.

Camilo Mena wypada z gry prawdopodobnie do końca roku. [Tomasz Galiński]

OFICJALNIE: Gabriel Mec przedłużył umowę z Gremio do połowy 2027 roku. Mimo to pozostaje w dalszym ciągu celem transferowym Chelsea.

Joshua Zirkzee nie myśli i nie rozważa opuszczenia struktur Manchesteru United w połowie trwającego sezonu. [Florian Plettenberg]

Udinese prowadzone przez Kostę Runjaicia pokonało Cagliari 2:0 w meczu dziewiątej kolejki Serie A i przynajmniej do rozegrania innych spotkań zajmuje czwarte miejsce w lidze. Asystę w starciu zanotował Jesper Karlström.

OFICJALNIE: Matty James i Jón Daði Böðvarsson podpisali krótkoterminowe umowy z Wrexham.

OFICJALNIE: Były piłkarz Wisły Kraków Ivica Iliev nie jest już dyrektorem sportowym Partizana.

Reprezentacja Polski kobiet pokonała Rumunię 2:1 w pierwszym starciu rundy barażowej o awans na EURO 2025. Zdobywczyniami bramek dla Polski były Natalia Padilla i Ewa Pajor, a rzut karny obroniła Kinga Szemik. Rewanż zaplanowano na 29 października.