Transfery.info - Nabór

Transfery.info - Nabór
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Transfery.info rozwijają się. W ostatnim czasie oglądalność rośnie w bardzo szybkim tempie, w związku z tym poszukujemy kolejnych współpracowników.

Mail kontaktowy w sprawie naboru:

nabor@transfery.info

Szukamy Redaktorów oraz innych współpracowników.
 
Od kandydatów-redaktorów wymagamy:
- zainteresowania piłką nożną
- lekkiego pióra i znajomości wszystkich zasad języka polskiego
- znajomości języka obcego odpowiadającego danej lidze, szczególnie poszukujemy specjalistów od ligi niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej, greckiej, tureckiej, a także tych troszkę bardziej egzotycznych z polskiego punktu widzenia - afrykańskich, azjatyckich i przede wszystkim południowoamerykańskich!
 
W przypadku ewentualnych innych współpracowników prosimy o opisanie pola działania.
 
Oferujemy:
- uwagi i recenzowanie postępów 
- akredytacje na mecze piłkarskie w Polsce
- kontakty ze znanymi ludźmi polskiego sportu, możliwość przeprowadzenia z nimi wywiadu
- podpisanie referencji, wpisanie do CV pracy w redakcji sportowej Transfery.info
- możliwe innego rodzaju gratyfikacje
 
UWAGA! Współpraca nieodpłatna.
 
Chętnych do pisania prosimy o wysyłanie maili ze zgłoszeniami (koniecznie języki obce, wiek, doświadczenie w pisaniu, motywacja) oraz PRZYKŁADOWYM TEKSTEM dotyczącym piłkarskich transferów lub felietonu na adres:

nabor@transfery.info

Dziękujemy za wszystkie maile.
Więcej na temat: Nabór transfery.info 2012

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy