Transfery.info - Nabór

Transfery.info - Nabór
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Transfery.info rozwijają się. W ostatnim czasie oglądalność rośnie w bardzo szybkim tempie, w związku z tym poszukujemy kolejnych współpracowników.

Mail kontaktowy w sprawie naboru:

nabor@transfery.info

Szukamy Redaktorów oraz innych współpracowników.
 
Od kandydatów-redaktorów wymagamy:
- zainteresowania piłką nożną
- lekkiego pióra i znajomości wszystkich zasad języka polskiego
- znajomości języka obcego odpowiadającego danej lidze, szczególnie poszukujemy specjalistów od ligi niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej, greckiej, tureckiej, a także tych troszkę bardziej egzotycznych z polskiego punktu widzenia - afrykańskich, azjatyckich i przede wszystkim południowoamerykańskich!
 
W przypadku ewentualnych innych współpracowników prosimy o opisanie pola działania.
 
Oferujemy:
- uwagi i recenzowanie postępów 
- akredytacje na mecze piłkarskie w Polsce
- kontakty ze znanymi ludźmi polskiego sportu, możliwość przeprowadzenia z nimi wywiadu
- podpisanie referencji, wpisanie do CV pracy w redakcji sportowej Transfery.info
- możliwe innego rodzaju gratyfikacje
 
UWAGA! Współpraca nieodpłatna.
 
Chętnych do pisania prosimy o wysyłanie maili ze zgłoszeniami (koniecznie języki obce, wiek, doświadczenie w pisaniu, motywacja) oraz PRZYKŁADOWYM TEKSTEM dotyczącym piłkarskich transferów lub felietonu na adres:

nabor@transfery.info

Dziękujemy za wszystkie maile.
Więcej na temat: Nabór transfery.info 2012

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy