Trener potwierdza. Gwiazdka Leicester City wkrótce z nową umową!

Trener potwierdza. Gwiazdka Leicester City wkrótce z nową umową!
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Sky Sports News

Szkoleniowiec Leicester City Craig Shakespeare wyjawił, że Demarai Gray powinien podpisać nową umowę z klubem w przeciągu kolejnych 48 godzin.

21-latek, który dołączył do drużyny z Birmingham City w 2016 roku, był tego lata łączony z przenosinami do wielu innych ekip z Premier League. Był on sfrustrowany brakiem regularnej gry w pierwszej drużynie, notując zaledwie dziesięć startów od pierwszego gwizdka arbitra oraz 38 razy meldując się na placu gry z ławki rezerwowych.

Ostatecznie jednak atakujący pozostał w swoim obecnym klubie. Zapytany o jego przyszłość, Shakespeare odpowiedział: - Mam nadzieję, że nowa umowa zostanie podpisania wkrótce. Myślę, że powinno do tego dojść w przeciągu 48 godzin.

- Demarai jest zawodnikiem, który chce się z nami rozwijać i chyba wyraźnie pokazywaliśmy, że zależy nam na takich piłkarzach - dodał.

Niewykluczone, że Gray wystąpi w sobotnim starciu z Bournemouth - czyli jedną z drużyn, które były zainteresowane jego zakontraktowaniem w lecie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy