Tuchel o Neymarze: Musi zmierzyć się z konsekwencjami swojego zachowania

Tuchel o Neymarze: Musi zmierzyć się z konsekwencjami swojego zachowania
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Guardian

Szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, postanowił wypowiedzieć się na temat postawy Neymara.

Letnie okno transferowe już dawno za nami, ale nie przeszkadza to ekspertom, którzy bardzo często wracają do tamtego okresu. Ma to przede wszystkim związek z Neymarem, który pomimo zaawansowanych negocjacji z Barceloną, ostatecznie pozostał na Parc des Princes.

Tym razem głos w sprawie postanowił zabrać szkoleniowiec Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel. Niemiec uważa, że jego podopieczny musi zmierzyć się ze swoim zachowaniem.

- Prawie każdy zdążył już wyrazić w tej sprawie swoją opinię. Takie też mają prawo, a ja mogę się z tym zgodzić lub nie. Wiem, że on bardzo chciał odejść, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Powiedziałem mu, że nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Takie jest życie. Teraz musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich decyzji. Najtrudniejsze dopiero przed nim - twierdzi Niemiec.

46-latek odniósł się także do plotek, według których Neymar ma problem ze zintegrowaniem się z szatnią mistrzów Francji.

- On ma naprawdę dobre serce. Czasami może ciężko to dostrzec, ale wbrew pozorom to naprawdę niesamowicie miły gość. Z zewnątrz tego nie widać. Musicie mi uwierzyć na słowo - kończy Tuchel.

Neymar rozegrał w tym sezonie pięć ligowych spotkań. Strzelił w nich cztery bramki.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy