U-20: Kadra Kolumbii na rozgrywany w Polsce mundial

U-20: Kadra Kolumbii na rozgrywany w Polsce mundial
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fcf.com.co

Kolumbijska federacja opublikowała listę zawodników powołanych na Mistrzostwa Świata do lat 20, które odbędą się w Polsce.

Południowoamerykańska ekipa będzie grupowym rywalem podopiecznych Jacka Magiery. Oprócz tego w grupie A są Tahiti oraz Senegal. To właśnie od meczu z Kolumbią Polacy rozpoczną rywalizację na mundialu. Spotkanie odbędzie się 23 maja. 

Na liście powołanych znalazło się 21 młodych kolumbijskich zawodników. 16 z nich występuje na co dzień w ojczyźnie, a pięciu za granicą, w tym czterech w Europie. Jednym z nich jest Juan Camilo „Cucho” Hernández. 19-letni napastnik strzelił w tym sezonie cztery gole i zanotował trzy asysty w LaLiga dla Hueski. Do hiszpańskiego klubu jest wypożyczony z Watfordu.

Kadra Kolumbii na mundial U-20:

Bramkarze:
JUAN DAVID LEMUS QUINTERO – Llaneros;
KEVIN LEONARDO MIER ROBLES – Atlético Nacional;
REYNALDO MIGUEL FONTALVO FREILE – Barranquilla FC.

Obrońcy:
ANDRÉS FELIPE BALANTA CIFUENTES – Deportivo Cali;
JUAN SEBASTIÁN PALMA MICOLTA – Once Caldas;
ANDRÉS FELIPE REYES AMBUILA – Atlético Nacional;
CARLOS ECCEHOMO CUESTA FIGUEROA – Atlético Nacional; 
CARLOS TERÁN DÍAZ – Envigado Fútbol Club; 
BRAYAN EMANUEL VERA RAMÍREZ – Leones FC;
ANDERSON ARROYO CÓRDOBA – Gent.

Pomocnicy:
GUSTAVO ADOLFO CARVAJAL GÓMEZ – América;
ANDRÉS FELIPE AMAYA RIVERA – Atlético Huila;
YÉILER ANDRÉS GÓEZ – Atlético Nacional;
HAYEN SANTIAGO PALACIOS SÁNCHEZ – Atlético Nacional;
JAIME ALBERTO ALVARADO HOYOS – Hércules. 

Atakujący: 
JOHAN STIVEN CARBONERO BALANTA – Once Caldas;
DÉIBER JAIR CAICEDO MIDEROS – Deportivo Cali;
LUIS FERNANDO SANDOVAL OYOLA – Barraquilla FC;
JUAN CAMILO „CUCHO” HERNÁNDEZ SUÁREZ – Huesca;
LUIS FERNANDO SINISTERRA LUCUMÍ – Feyenoord;
IVÁN DARÍO ANGULO CORTÉS – Palmeiras.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy