U-20: Zagraniczne powołania Magiery na pierwsze spotkania w 2019 roku

U-20: Zagraniczne powołania Magiery na pierwsze spotkania w 2019 roku
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy Nas Piłka

Jacek Magiera wysłał zagraniczne powołania do reprezentacji Polski U-20 na marcowe mecze towarzyskie z Japonią i Niemcami.

Na liście znalazło się sześciu zawodników, w tym czterech grających w Niemczech. Szansę na debiut w kadrze Magiery będzie miał Mateusz Bogusz. 17-letni pomocnik niedawno przeniósł się z Ruchu Chorzów do Leeds United. Na koncie ma on już występy w reprezentacjach U-16, U-17 i U-19.

Polacy zmierzą się z Japonią 21 marca w Łodzi. Spotkanie z Niemcami odbędzie się pięć dni później w Bielsku-Białej.

Przypomnijmy, że już 23 maja rozpoczną się organizowane przez nasz kraj Mistrzostwa Świata U-20. „Biało-czerwoni” zagrają w grupie A z Kolumbią, Tahiti i Senegalem.

Zagraniczne powołania do reprezentacji U-20:

Jakub Bednarczyk (St. Pauli);

Mateusz Bogusz (Leeds United);
David Kopacz (Stuttgart);
Karol Niemczycki (NAC Breda);
Adrian Stanilewicz (Bayer);
Dominik Steczyk (1. FC Nürnberg).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy