U-21: Zagraniczne powołania na wrześniowe mecze

 U-21: Zagraniczne powołania na wrześniowe mecze fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy Nas Piłka

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21, Czesław Michniewicz, wysłał powołania zawodnikom grającym na co dzień poza ojczyzną na dwa najbliższe spotkania.

Biało-czerwoni zmierzą się z Wyspami Owczymi oraz Finlandią w ramach eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Pierwszy mecz odbędzie się 7 września w Lubinie (początek o 18:00), a drugi - 11 września w Rovaniemi (start o 18:30).

Michniewicz zdecydował się na powołanie pięciu zawodników, w tym dwóch bramkarzy: Bartłomieja Drągowskiego i Kamila Grabary. Na liście są również Bartosz Kapustka, Dawid Kownacki oraz Jakub Piotrowski.

Polacy rozegrali na razie sześć spotkań kwalifikacyjnych. Zdobyli w nich 14 punktów i przewodzą tabeli grupy 3. Druga Dania traci do nich jedno „oczko”.

Powołani przez Michniewicza:

Bartłomiej Drągowski (Fiorentina);
Kamil Grabara (Liverpool);
Bartosz Kapustka (Leicester City);
Dawid Kownacki (Sampdoria);
Jakub Piotrowski (Genk).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy