U-21: Zagraniczne powołania na wrześniowe mecze

 U-21: Zagraniczne powołania na wrześniowe mecze fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy Nas Piłka

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21, Czesław Michniewicz, wysłał powołania zawodnikom grającym na co dzień poza ojczyzną na dwa najbliższe spotkania.

Biało-czerwoni zmierzą się z Wyspami Owczymi oraz Finlandią w ramach eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Pierwszy mecz odbędzie się 7 września w Lubinie (początek o 18:00), a drugi - 11 września w Rovaniemi (start o 18:30).

Michniewicz zdecydował się na powołanie pięciu zawodników, w tym dwóch bramkarzy: Bartłomieja Drągowskiego i Kamila Grabary. Na liście są również Bartosz Kapustka, Dawid Kownacki oraz Jakub Piotrowski.

Polacy rozegrali na razie sześć spotkań kwalifikacyjnych. Zdobyli w nich 14 punktów i przewodzą tabeli grupy 3. Druga Dania traci do nich jedno „oczko”.

Powołani przez Michniewicza:

Bartłomiej Drągowski (Fiorentina);
Kamil Grabara (Liverpool);
Bartosz Kapustka (Leicester City);
Dawid Kownacki (Sampdoria);
Jakub Piotrowski (Genk).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy