UEFA ogłosiła sędziego meczu Polska - Szwajcaria!

UEFA ogłosiła sędziego meczu Polska - Szwajcaria!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: UEFA

Wiemy już, kto poprowadzi mecz Polaków ze Szwajcarami.

UEFA zdecydowała, że spotkanie 1/8 finału Euro 2016, w którym po raz pierwszy w historii wystąpią nasi reprezentanci, powierzy doświadczonemu Markowi Clattenburgowi. To arbiter, który sędziował między innymi ostatni finał Ligi Mistrzów.

Anglik, będący z zawodu elektrykiem, lubi sięgać po kartki, co zresztą potwierdza na turnieju we Francji. W dotychczas prowadzonych meczach (Belgia - Włochy i Chorwacja - Czechy) aż dziewięciu zawodników ukarał żółtymi kartkami.

Początek pojedynku z Helwetami już w najbliższą sobotę o godzinie 15.00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy