United i Chelsea walczą o Holendra

United i Chelsea walczą o Holendra
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Daily Mail

Tahith Chong z Feyenoordu jest obserwowany przez Manchester United i Chelsea.

16-letni Holender to jeden z najzdolniejszych wychowanków akademii rotterdamskiego klubu. Może on występować na obu skrzydłach, ale też jako ofensywny pomocnik. Skauci Manchesteru United wypatrzyli go podczas turnieju drużyn młodzieżowych rozgrywanym w klubowym ośrodku Carrington.

"Daily Mail" twierdzi, że "Czerwone Diabły" nie są jednym angielskim klubem, który wyraził zainteresowanie Chongiem. Starania o jego pozyskanie poczyniła także Chelsea, ale to klub z Old Trafford jest faworytem w walce o podpisanie z nim umowy. Sam zawodnik uważa, że korzystniejsze dla jego przyszłości byłoby przyjęcie oferty ekipy prowadzonej przez Louisa van Gaala.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy