Vadis na celowniku Trabzonsporu

Vadis na celowniku Trabzonsporu
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sabah | Akşam

Pomocnik Legii, Vadis Odjidja-Ofoe, jest obserwowany przez turecki Trabzonspor.

Turcy zamierzają wzmocnić latem zespół, by móc włączyć się do walki o mistrzostwo i rozpoczęli już poszukiwania odpowiednich zawodników. Tureckie media informują, że wysokie miejsce na ich liście życzeń zajął Vadis Odjidja-Ofoe, który zwrócił uwagę „Karadeniz Fırtınası” swoimi dobrymi występami w obecnym sezonie. „Sabah” oraz „Akşam” przekazują, że skauci Trabzonsporu już od jakiegoś czasu przyglądali się Belgowi i są pod wrażeniem jego umiejętności.

Raporty wysłanników klubu z Medical Park Arena miały przekonać trenera Kazıma Ersuna Yanala do Vadisa i szkoleniowiec zlecił dalsze obserwacje z myślą o przyszłym transferze. Turcy liczą, że uda im się wykorzystać niepewną sytuację 28-latka w Legii. „Wojskowi” chcieliby przedłużyć współpracę ze swoją gwiazdą, lecz problemem mogą okazać się zarobki piłkarza, które mogą przewyższyć możliwości klubu. Obecna umowa zawodnika wygasa w połowie 2018 roku.

Vadis to nie jedyne wzmocnienie, które w planach ma klub z Trabzonu. Wraz z Belgiem do drużyny może dołączyć napastnik Chicago Fire, David Accam.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy