Valencia finalizuje transfer obrońcy

Valencia finalizuje transfer obrońcy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: L'Equipe

Aymen Abdennour jest o krok od Valencii.

Obrońca od początku okna był obiektem wielu transferowych spekulacji. Łączono go między innymi z przeprowadzką do Barcelony czy Newcastle, ale ostatecznie żaden z potencjalnych kupców nie podejmował konkretnych działań. W ostatnich dniach do Monaco zgłosiła się jednak Valencia, osiągając porozumienie na kwotę 26 milionów euro.

Bardzo ważną osobą w negocjacjach był Jorge Menedes, agent wielu światowych gwiazd. To on w głównej mierze reprezentował interesy hiszpańskiego klubu, uzgadniając wszelkie warunki z Francuzami. Klucz do sfinalizowania transakcji stanowiła jednak batalia o Ligę Mistrzów. Jako że "Nietoperze" awansowali do niej kosztem zespołu z Księstwa, przeprowadzka Tunezyjczyka stała się możliwa.

26-latek zastąpi w zespole Valencii sprzedanego do Manchesteru City Nicolasa Otamendiego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk ukarana przez UEFA [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Bundesliga: Piłkarz Unionu wygrał już 210 pojedynków główkowych w tym sezonie Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe Legia Warszawa: Dwa nowe kierunki możliwego transferu Karbownika. Oba ciekawe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy